Wasiak - okna dachowe dla Ciebie okna dachowe schody dachy

Okno balkonowe FGH-V Galeria

Wasiak.net Nowości Okno balkonowe FGH-V Galeria
Okno balkonowe FGH-V Galeria
Okno wyposażone w dwa skrzydkła. Górne otworzyć można w sposób uchylny ku górze do kąta 45°, a dolne do pozycji pionowej. Ogromną zaletą prezentowanego produktu jest integracja dolnego skrzydła ze znajdującymi się po bokach barierkami. Rozwiązanie to pozwala na wysuwanie się ich podczas otwierania dolnej części balkonu. Po wysunięciu się skrzydeł otrzymujemy więc balkon na poddaszu.
Dzięki maksymalnemu otworzeniu skrzydła górnego oraz wysunięciu dolnej części, możliwe jest zbliżenie się do krawędzi powstającego wówczas balkonu.
Kiedy okno jest zamknięte, barierki balkonu całkowicie się chowają, co sprawia, że nie są one widoczne nad dachem. Są wówczas ukryte pod blachami kryjącymi okna, a tym samym nie brudzą się i nie wpływają negatywnie na wygląd całego dachu.

Ponadto okno balkonowe o rozmiarach 94x255 cm gwarantuje bardzo dobre oświetlenie wnętrza.
Jego ogromnym atutem jest bezpieczny pakiet szybowy. Wykorzystano w nim nowoczesny system wzmacniania konstrukcji topSafe, dzięki czemu szczególnie dobrze chroni ono przed włamaniem. Poza tym w oknie umieszczono również automatyczny nawiewnik V40P, który z jednej strony pozwala na zachowanie w pomieszczeniu odpowiedniej ilości świeżego powietrza, a z drugiej na oszczędność energii cieplnej.


 

Zakres montażu: 35 - 55°.

okna dachowe
Otwieranie okna balkonowego
schody
Zamknięte okno balkonowe