okna dachowe schody dachy

Usługi

Wasiak.net Usługi
Dysponując własnymi ekipami montażowymi na życzenie klienta montujemy zakupione okna dachowe.
Ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ od umiejętności i doświadczenia montażystów zależy późniejsza eksploatacja i estetyka. Oferujemy kompleksową obsługę, tak, aby klient nie musiał tracić czasu i pieniędzy na poszukiwanie odpowiedniej ekipy.
Zwłaszcza, że nigdy nie ma pewności czy przypadkowy montażysta prawidłowo wykona powierzony mu montaż. 

Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien dachowych marki „FAKRO” oraz tańszych zamienników. Okna dachowe montujemy zarówno na dachach „surowych” (przed ułożeniem pokrycia dachowego) jak i na dachach z już ułożonym pokryciem, często także w już zamieszkałych budynkach.
Do montażu używane są profesjonalne narzędzia które pozwalają na zachowanie odpowiednich standardów montażowych – wycięcie blachy dachowej nieprofesjonalnym sprzętem może spowodować uszkodzenie całego pokrycia dachowego oraz szybką korozje blachy a także utratę gwarancji udzielanej przez producenta takiego pokrycia dachowego.
Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i sympozjach organizowanych przez FAKRO dla montażystów aby świadczyć klientom jak najwyższą jakość swoich usług. 

Niewątpliwą zaletą dla klienta z zakupu u nas produktów wraz z usługą montażu jest obniżona: 8 % stawka VAT.